change district, city
Search by code
ID:
What is search by code?

yellow line
: 88

Land for sale in Vinnytskyy district

 
top_line
total adverts: [ 4 ]

cost, USD

to

relief

entrance

selected district

sq.units

square,

from
to

form of ownership

locality

show detailed search
4
currency
address square,
ha
price per 1sq.m cost
i
Additional information
Земельна ділянка площею 0,06 га для ведення садівництва (при в'їзді в с. Бохоники). Є можливість будівництва садового або дачного будинку. Газо, водо і електромережі постачання знаходяться на відстані 50 м. від ділянки. Від власника!
Land for sale  Bokhonyky
26.11.2016

Bokhonyky vill.

0,06 9 5 500
i
Additional information
Продається ділянка землі площею 0,10 га для ведення садівництва (Ксаверівська сільська рада, біля с. Лисогори, територія бувшого фруктового садка). Є можливість будівництва садового або дачного будинку. Поряд ставок (190 м.), ліс (150 м.). Від власника.
Land for sale  Ksaverivka
26.11.2016

Ksaverivka vill.
Ксаверівська сільська рада, біля с. Лисогори, територія бувшого фруктового садка.

0,1 4 4 000
i
Additional information
Стара хата, сарай; Продається земельна ділянка в центральній частині села поруч школа магазин. Ділянка незалежна межа тільки з однієї сторони можливість підїзду з різних сторін. На ділянці є хата сарай, багато фруктових дерев.
Land for sale  Shchitky Bohdana Khmelnytskoho, str.
07.01.2017

Shchitky vill.
Bohdana Khmelnytskoho, str.
вінниця

0,64 6 38 000
i
Additional information
Продаємо земельну ділянку над озером під забудову 20 соток Вінницькі Хутори Лесі Українки Вінниця https://youtu.be/C6KrfrMITAc . Купити ділянку під забудову над озером біля Вінниці Телефонуйте 096 47 89 567. Дивіться, підписуйтеся, коментуйте. #Peresvit_pro Ви мрієте побудувати затишну оселю в тихому місці над озером біля Вінниці?Наша пропозиція здивує та порадує Вас!Пропонуємо 20 соток над озером на Вінницьких ХуторахЧому вигідно купити цю ділянкуДілянка розташована у тихому місці по Лесі Українки – далеко від міського гамору, Близько від громадського транспорту та зручний під’їзд власним автоДостатньо для побудови шикарного будинку та будівель потрібних для повноцінного проживання і відпочинку Ділянка майже рівнаКрай ділянки виходить до ставка – облаштувавши райський куточок для відпочинку в затінку дерев, можна половити рибку, а як приємно поїдати апетитні шашлики, приготовані на своєму мангалі, сидячи в чудовій альтанці, любуючись прекрасним краєвидом і насолоджуючись природою!Для економії коштів вже є побудований цокольний поверх розміром 10х10 м (гараж, підсобні приміщення, підвал), з усіма дозвільними документами Підведено електрику 5 кВтПоряд знаходиться криниця із питною водою – смакуйте на здоров`яГазова магістраль проходить по вулиці –підключайтесь без проблемВулиця з твердим покриттям забезпечить під’їзд в любу погоду На сусідній вулиці проходить маршрут приміського громадського транспорту і вже за 15 хвилин Ви у ВінниціПоряд проживають привітні, респектабельні сусіди – спілкуйтесь із задоволеннямДокументи підготовлені до продажуДУЖЕ ПОМІРНА ціна за якісний об’єкт!Бонуси: 1. Вам залишаються будівельні матеріали – по 2000 шт. блочка силікатного та силікатної цегли, а також 10 тон будівельного каменю та 8 тон піску 2. Комісія АН 0%. Покупець комісію агентству нерухомості не платить! 0%Телефонуйте, домовляйтеся про перегляд, купуйте та живіть із задоволенням!!!!!
Land for sale  Vinnytski-Khutory Lesi Ukrainky, str.
15.07.2016

Vinnytski-Khutory vill.
Lesi Ukrainky, str.

0,2 -- --
page

search by city

Advertise

Contacts

Sitemap

TOP-100

www.home-poster.net ® Home Poster™ - Ukrainian Real Estate Portal

All rights reserved. Any use of the information is possible only with reference to the portal.
© Copyright 2009-2017; Capital.Service.Ltd.

Our partners cscom.com.ua,